DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vzdělávací agentura LB

Dosavadní úspěchy

Rok 2018:

1. Získala jsem další akreditaci  MŠMT pro školy a školská zařízení na poskytování jazykových kurzů  pro pedagogy.

- 80hodinový kurz anglického jazyka s online podporou- A1 ( 2.část) 

- 80hodinový kurz anglického jazyka s online podporou- A2 (2.část)

- 80hodinový kurz anglického jazyka s inline podporou- B1 (2.část)

Všechny kurzy navazují na kurzy, jejichž akreditaci jsem získala v roce 2017, a tak se mohou pedagogové posouvat k vyšší úrovni znalosti jazyka a toto poté předávat svým žáčkům a studentům.:-)

Kurzy se budou realizovat na školách od září 2018.

 

2. Na základě získané dotace z EU začínáme realizovat tříletý projekt Příměstské tábory pro děti z Hodslavic o okolí.

Projekt má podpořit zaměstnanost matek v regionu a umožnit zprostředkovat péči o jejich děti, zatímco ony pracují nebo práci aktivně vyhledávají.

Letos otevíráme dva letní týdenní přiměstské tábory v termínech 6.-10.8.2018 a 20.-24.8.2018, a jeden jednodenní příměstský tábor dne 30.10.2018. 

Letošní cena týdenních táborů je 850 Kč/dítě , cena jednodenních táborů je 150 Kč/ dítě.

Bližší info viz Tábory.

Rok 2017:

V měsících červen - srpen se mi podařilo získat akreditace MŠMT na kurzy anglického jazyka pro učitele v rámci DVPP. Jedná se o tyto kurzy a úrovně: 

- 56hodinový kurz anglického jazyka s online podporou - A1 ( 1.část)

- 80hodinový kurz anglického jazyka s online podporou- A2 (1.část)

- 80hodinový kurz anglického jazyka s inline podporou- B1 (1.část)

 

Rok 2016:

Listopad-prosinec

V návaznosti na spolupráci s ZŠ a MŠ Motýlek jsem se ve dnech 26.11.-3.12. 2016 zúčastnila společně s pedagogy a vedením školy pracovního výjezdu do partnerské školy Phoenix v Londýně. Společně s paní ředitelkou Mgr. Dagmar Jančálkovou jsme navštívily nejen partnerskou školu Phoenix v Londýně, která se zabývá výukou dětí s poruchou autistického spektra, ale také školy satelitní, které se snaží vhodně a smysluplně začleňovat tyto děti do běžných "mainstreamových" škol. Mým úkolem bylo také celý týden poskytovat tlumočnické služby. Byl to nezapomenutelný zážitek a spousta zajímavých a motivujících podnětů! Škoda, že v českém prostředí všechny tyto myšlenky narážejí na nepochopení, nechuť a neochotu  vytvořit a uvést do života tento velice smysluplný a funkční  model vzdělávání handicapovaných dětí. Fotky najdete ve Fotogalerii.

https://www.phoenix.towerhamlets.sch.uk/thamlets/primary/phoenix

Září

Od září 2016 se již 2.rok zabývám výukou dětí s poruchou autistického spektra. Jedná se o děti , které se připravují na vstup do běžné ZŠ. 

Srpen

Ve školním roce 2016-2017 opět otevíráme kurzy angličtiny pro veřejnost- úrovně pokročilí, mírně pokročilí, začátečníci a úplní začátečníci. Bližší informace na stránkách obce Hodslavice:

http://www.hodslavice.cz/vzdelavaci-kurzy

Dne 31.8.2016 jsem prováděla tlumočnické služby na téma Brusné materiály firmy VSM v Hannoveru, která se konala  vefirmě DONGWON v Třinci.

 

Rok 2015:

Květen

Dne 24. 5. 2015 jsem získala certifikát kurzu odborné angličtiny "Quality and Control in Mechanical Engineering Production".

Duben 

Dne 22. 4. 2015 jsme se podíleli na tlumočení mezinárodní konference o autismu v MŠ a ZŠ Motýlek, která se konala ve spolupráci s partnerskou školou Phoenix v Londýně.

http://www.ktkstudio.cz/archiv-studio/zpravodajsky-tydenik/1-kvetna-2015/

Březen

Dne 20. 3. 2015 jsem se stala členem MAS Lašsko

http://www.maslassko.cz/index.php